MENU

O FIRMIE

Naszymi odbiorcami są firmy z branży:
  • Gumowej
    - producenci opon samochodowych
    - producenci pasów transmisyjnych
    - producenci mieszanek
  • Przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Farb i lakierów

Jesteśmy firmą globalną realizującą dostawy surowców do miejsc wskazanych przez naszych klientów.
 

AKTUALNOŚCI

Forum Logistyczno - Transportowe dla przewoźników transportu drogowego!
+ 06.03.2018
Poznajmy się lokalnie!  – zapraszamy przewoźników z regionu konińskiego do udziału w Forum Logistyczno ...  czytaj całość


Fermintrade sponsorem międzynarodowej konferencji Carbon Black World 2014, która odbyła się w Barcelonie w dniach 20-22 października.

Nasza firma wystąpiła w charakterze sponsora podczas 13 edycji Carbon Black World 2014, która odbyła się w Barcelonie w dniach 20 - 22 października. Wydarzenie zgromadziło przede wszystkim producentów sadzy, odbiorców końcowych produktów gumowych, opon i pigmentów, którzy prowadzili rozmowy dotyczące trendów rynkowych i rozwiązań technicznych dominujących w Rosji, Chinach, Ukrainie, Indiach, USA i pozostałych krajach.
Firmę reprezentował Wiceprezes Zarządu Pan Sebastian Żabiński, Dyrektor Mariusz Bogusiewicz oraz Manager sprzedaży Mariusz Klonowski, którzy na stoisku zaprezentowali jeden z naszych produktów - sadzę techniczną wykorzystywaną jako wypełniacz w mieszankach gumowych, stosowanych do produkcji opon i wyrobów gumowych oraz sadzę specjalistyczną, którą wykorzystuje się do specjalistycznego barwienia i stosuje się do produkcji materiałów ogniotrwałych, wyrobów metalurgicznych i elektrotechnicznych.
Konferencja oraz część wystawowa cieszyły się dużym zainteresowaniem i były doskonałą okazją do rozmów handlowych, wzbogacania i wymiany doświadczeń oraz nawiązania relacji biznesowych zarówno z obecnymi jak i potencjalnymi klientami naszej firmy.  

Więcej Carbon Black Worldhttp://www.carbonblackworld.com/home.aspx
do góry