MENU

Fermintrade sponsorem międzynarodowej konferencji Carbon Black World 2014, która odbyła się w Barcelonie w dniach 20-22 października.

Nasza firma wystąpiła w charakterze sponsora podczas 13 edycji Carbon Black World 2014, która odbyła się w Barcelonie w dniach 20 - 22 października. Wydarzenie zgromadziło przede wszystkim producentów sadzy, odbiorców końcowych produktów gumowych, opon i pigmentów, którzy prowadzili rozmowy dotyczące trendów rynkowych i rozwiązań technicznych dominujących w Rosji, Chinach, Ukrainie, Indiach, USA i pozostałych krajach.
Firmę reprezentował Wiceprezes Zarządu Pan Sebastian Żabiński, Dyrektor Mariusz Bogusiewicz oraz Manager sprzedaży Mariusz Klonowski, którzy na stoisku zaprezentowali jeden z naszych produktów - sadzę techniczną wykorzystywaną jako wypełniacz w mieszankach gumowych, stosowanych do produkcji opon i wyrobów gumowych oraz sadzę specjalistyczną, którą wykorzystuje się do specjalistycznego barwienia i stosuje się do produkcji materiałów ogniotrwałych, wyrobów metalurgicznych i elektrotechnicznych.
Konferencja oraz część wystawowa cieszyły się dużym zainteresowaniem i były doskonałą okazją do rozmów handlowych, wzbogacania i wymiany doświadczeń oraz nawiązania relacji biznesowych zarówno z obecnymi jak i potencjalnymi klientami naszej firmy.  

Więcej Carbon Black Worldhttp://www.carbonblackworld.com/home.aspx
do góry